Co zabrać na wczasy?

Wakacyjne ABCSezon wakacyjny zachęca nas do tego, abyśmy spędzili choć kilka dni nad morzem. Jeśli jednak chodzi o wyjazd nad Bałtyk – pogoda będzie tu loterią. Jeśli jednak rozsądnie podejdziemy do tematu wczasowania, nie powinniśmy narzekać na zmarnowane wakacje.

Zanim jednak zadecydujemy o kierunku naszych wakacji, koniecznie porozmawiajmy z osobami, które będą nam towarzyszyły w tak miłym czasie. Ich zdanie jest równie ważne co nasze.

Kiedy już ustalimy cel wczasów, spakujmy wszystko, co pomoże nam spędzić wspaniałe wakacje. Zatem trzeba będzie tu zabrać to, co jest tak zwanym ABC wakacji. Krem z filtrem to podstawa. Powinien on być dostosowany do realiów pogodowych miejsca, w którym zamierzamy spędzić wakacje.

Wakacyjne ABC

Jeśli podejmujemy decyzję co do tego, że odpoczniemy w tak zwanych ciepłych krajach, zabierzmy ze sobą krem z wysokim filtrem. Tu do plecaka warto zapakować co najmniej faktor 30. W Polsce warto zaopatrzyć się również w spray przeciw owadom. Pomoże on nam cieszyć się z miłych chwil spędzonych na wypoczynku.

Zostaw komentarz